Hledání ve vzorníku
Zadejte RAL, NCS, obecný popis barvy nebo kód či název hledaného povrchu.

PRAL - umělý kámen

Desky, dřezy, lepidla.

Kombinace přírodních minerálů a akrylových polymerů (báze: akrylát + hydroxid hliníku). Vyniká krásou, barevností a vysokou tvarovatelností - aplikace bez viditelných spojů!

Materiál se spojuje lepením identickými barvami. Desky lze tvarovat teplem - více ve výrobním manuálu. Určení pro interiér i exteriér!    

Oblast použití: recepce, prodejní pulty, designové stoly, laboratoře, lékárny, nemocnice, kuchyňské desky, koupelnové desky, konstrukce spchových koutů, dřezy a umyvadla...a jiné "bezešvé" aplikace. PraL splňuje i odolnost proti bakteriím (EN ISO 846:1997).  

V barvách desek je možné nakoupit i stejně barevná lepidla, umyvadla a dřezy! Je možno tak vytvořit různé "bezešvé" tvary.

Je velmi příjemný na dotek - není chladný. PraL si neklade za cíl napodobovat jiné materiály. Má svou vlastní osobitost a schopnost uspokojovat jakékoli projektové požadavky. PraL je plně probarven v celém průřezu materiálu. PraL vykazuje vysokou povrchovou odolnost odolnost a rozměrovou stabilitu. 

Pro více namáhané plochy výrobce doporučuje světlejší odstíny škály praL. Tmavší odstíny jsou náchylnější na jakékoli vizuální znaky. 

Ceník desek naleznete dole pod složkou "Kolekce PraL" a Ceník umyvadel a dřezů nalenete dole pod složkou "Umyvadla a dřezy PraL".

 

 
Kolekce PRAL

Kolekce PRAL

 
 
Kolekce ve srovnání s barevnými standardy

Kolekce ve srovnání s barevnými standardy

 
 
Umyvadla a dřezy PRAL

Umyvadla a dřezy PRAL

 
 
Technické informace

Technické informace

 
 
Výrobní kombinace

Výrobní kombinace

Formát desek: 3600 x 760 mm.
 
 
Realizace

Realizace

 
 
Vzorkovník

Vzorkovník

Kompletní kolekce dekorů PRAL ve velikosti 5 x 4 cm.