Hledání ve vzorníku
Zadejte RAL, NCS, obecný popis barvy nebo kód či název hledaného povrchu.

Trespa

Výrobce kompaktních desek pro exteriér i interiér. Máme k dispozici kompletní, aktuální kolekci kompaktních desek v reálných vzorcích.  Řada Meteon - pro exteriérové použití.  Řada Toplab - chemikáliím odolná kolekce pro laboratorní nábytek a další interiérové použití.

Povrchy pro jednotlivé kolekce: Uni colours - Satin, Rock.  Metallics - Satin, Rock, Gloss. Wood Decors - Satin, Matt. Naturals - Matt, Matt-Rock. Lumen - Diffuse, Oblique, Specular.

Popis povrchů: SATIN (ST) - mikrostruktura, ROCK (RT) - plastický efekt kamene. MATT (MT) - hladký. DIFFUSE - efekt nanopovrchu  (hladký hluboce matný, neodráží světlo). OBLIQUE - kombinace lesklých a matných  ploch. MATT-ROCK - efekt štípaného kamene. GLOSS (GL) - lesklý povrch. Specular - hladký lesklý.

Kompaktní desky mohou být i v provedení zvýšené odolnosti proti ohni a s vysokou odrazivostí tepelného (slunečního) záření - SRT. Jádro je vždy černé. 

Typy kompaktních desek: Single side decorative:...........1D, zadní strana černá. Double sided decorative:...............2D. Varitop: ............1D, zadní strana bílá Satin  (A03.0.0). Duocolour: ...............rozdílné barvy na obou stranách panelu.

Velikosti: 2550 x 1860 mm, 3050 x 1530 mm, 3650 x 1860 mm, 4270 x 2130 mm. Tloušťky: 6, 8, 10, 13 (mm). 

Pro lepení desek Trespa máme k dispozici certifikovaný systém lepení. Pro viditelné spojení můžeme dodat šrouby i nýty v barevném provedení k barvě desek.

 
Přehled dekorů Trespa Meteon

Přehled dekorů Trespa Meteon

Trespa Meteon jsou kompaktní desky pro exteriérové použití.
 
 
Uni Colours

Uni Colours

 
 
Naturals

Naturals

 
 
Wood Decors

Wood Decors

 
 
Focus

Focus

Dekory vyjadřující různorodost.
 
 
Lumen

Lumen

Možnost v jedné barvě kombinovat tři povrchy!
 
 
Metallics

Metallics

 
 
Katalogy

Katalogy

Všechny potřebné informace naleznete dole pod textem, ke stažení.
 
 
Technické informace

Technické informace

 
 
Foto projektů

Foto projektů

 
 
Video

Video