Tabulka

 

P. Č. Jméno Příjmení Přezdívka Potvrzení účasti účast Telefon Email OBOR Adresa Poznámka




„pátečníci“: 3.350,- Kč „sobotníci“: 2.350,- Kč


Město Ulice PSČ
1 Mária Novotná (Kiššimonová)

PLACENO 1 776549817 kisimonka@seznam.cz
Mohelnice Vodní 254/19 78985
2 Lumír Balaryn JZD





Havířov – Podlesí Družstevnická 1132/16 736 01 IČO: 01347462
3 Radek Baloun





Hutnictví Praha- D. Měcholupy U Šumavy 278/24 11101
4 Libor Benátský
PLACENO
1 775755666 libor.benatsky@volny.cz Ekonomika Rosice Příční 292 665 01
5 Petr Benš




petro005.eu@gmail.com Ekonomika Opava


6 Dalibor Biedrava



+49 1716972450 Dalibor.biedrawa@moravia-steel.de Nauka a tváření



7 Milan Binčík



737241011 milan.bincik@gmail.com Hutnictví, Slévárenství Opava 5 Čapákovo nábřeží 37 74705
8 Lenka Blažková (Oblouková)





Neželezné k. Moravičany 110
789 82
9 Pavel Boháček



725557464 pbohacek@motorpal.cz




10 Iveta Bruncková (Bartošová)



421907457825 brunckovai@gmail.com
Dolný Kubín Záskalická 702/51 026 01
11 Petr Břenek Břeňa





Ostrava Velká 197/2 702 00 MONTFORT COMPANY s.r.o.
12 Tomáš Byrtus
PLACENO 1 604269624 tomasbyr@seznam.cz




13 Radek Cieslar

PLACENO 1 724365812 radek.cieslar@trz.cz




14 Roberto Domingo Clemente Hernandéz
PLACENO
1 721703382 roberto.clemente@seznam.cz Jaderná met. Ždár n. Sázavou


15 Ivan Čejka

PLACENO 1 773660852 ivan.cejka@seznam.cz Neželezné k.



16 Dalibor Čiak Čiči
PLACENO 1 +34 - 663 050 585 dalibor.ciak@icloud.com
Český Těšín Kpt. Jaroše 1539/38 73701
17 Vladimír Dedek



725715760 vladed@seznam.cz Neželezné k. Ostrava Petruškova 23 70200
18 Ludmila Domesová
ANO

605188548 ludmila.domesova@opava-city.cz Hutnictví, Ocelářství Opava Uhlířov 29, Štáblovice 74782
19 Petr Duda



731608808 petr.duda.praha@gmail.com
Jesenice Zdiměřická 569 252 42
20 Eva Dudová (Palová)

PLACENO 1 604560295 eva-dudova@seznam.cz Nauka a tváření Třinec Požárnická 1334 739 61
21 Martrin Dulava

PLACENO 1 731563960 mdulava@alfanametal.cz




22 Jana Dulavová (Sembolová)

PLACENO 1 775965252 dulavova.jana@gmail.com Nauka a tváření



23 Radim Dunděra



777483603 Dunderaradim@gmail.com MI Ostrava Na bělidle 1791/4 70200
24 Fero Ďuriančik Placeno – Německý
PLACENO 1 421918378362 fd003@zoznam.sk



zaplatí později – dovolená
25 Petra Dutková (Horáková)




petra.dutkova@seznam.cz Ekonomika Ostrava


26 Sylva Dvořáková



736736189 dvorsyl@seznam.cz Ekonomika Ostrava


27 Tamara Fajkusová (Gurňáková)



602627569 fajkusova.t@seznam.cz Nauka a tváření Frýdek - Místek Dr.Vančury 352 73801
28 Jiřina Fládrová (Laníková)
PLACENO
1 602529298 fladrova@intris.cz Ekonomika Napajedla


29 Jaroslav Fojtík
PLACENO
1 604290374 jarfojtik@seznam.cz Hutnictví, Slévárenství Bruntál Okružní 30 792 01
30 Martin Freyn



602192509 martin.freyn@seznam.cz
Blansko Češkovice 329 678 01 bohužel bude pracovně a pak soukromě mimo dosah
31 Radim Friedrich

PLACENO 1 602168791 radi.f@seznam.cz; radim.friedrich@schaeffler.com




32 Aleš Frydrych Fifí PLACENO

604212725 ales.frydrych@atlas.cz Jaderná met. Velké Karlovice 669
75606
33 Stanislav Gaborčík Gabo
PLACENO 1 604730683 stanogabo@gmail.com Neželezné k. Žabžice Přístonická 213

34 Vít Gadlina
PLACENO
1 608904066 v.gadlina@eqis.cz Jaderná met. Frýdek-Místek Jiřího z Poděbrad 2680 73801
35 Samuel Gallat



602 36 25 26 samuel.gallat@wipak.com Ekonomika Buštěhrad Družstevní 692 273 43
36 Pavlína Gucká

PLACENO 1 602542095 pavlina.gucka@gmail.com
Praha 7 Heřmanova 1313/32 170 00
37 Radim Gula
PLACENO
1 777295919 radim.g@centrum.cz Nauka a tváření Ostrava – Dubina Jana Maluchy 204/53 70030
38 Pavlína Haderková (Filoušová)



723431273

Ostrava - Poruba Žilinská 1360/36 70800
39 Jan Halva

PLACENO 1 773758371 hansha@seznam.cz Neželezné k. Paskov Vodátenská 572 73921
40 Tomáš Harašta

PLACENO 1 602611281 tomas.harasta@cep.cz
Komárov Hvozdec 93 73601 Reakce na koresponďák !
41 Vladimír Hasch
PLACENO
1 735795843 vhasch@seznam.cz Hutnictví, Slévárenství Plzeň Školní 18 31200
42 Petr Herma Hermík


602,768,050 petr@herma.family
Fryčovice


43 Šárka Hermanová (Válková)
PLACENO
1 607724427 her.sa@seznam.cz MI Stará Bělá Na Mlýnoze 436/18 72400
44 Marta Horčičáková

PLACENO 1 737128900 mhorcicakova@seznam.cz Hutnictví, Tepelná technika Frýdek-Místek Janovice 263 73911
45 Henryk Huczala Hans
PLACENO 1 602183485 henryk.huczala@trz.cz
Třinec Horní 827 739 61
46 Vladimír Hůrka Huhu ANO

777240605 v.hurka@seznam.cz MI



47 Petr Chlebus Pupík


607144687 petrchle@seznam.cz
Ostrava Zahradní 1917/4 702 00
48 Marie Chlebusová (Szpuková)



602549546 majkachle@seznam.cz




49 Ivan Ivanov

PLACENO 1 605108652 ivan.kumsk@gmail.com
Orlová - Lutyně F. S. Tůmy 1235

50 Aleš Jakubowski
ANO

606771183 ales.jakubowski@arcelormittal.com Nauka a tváření Frýdek - Místek J. Trnky 69 73801
51 Tomáš Janša



724777359 tjansa@c-box.cz Tepelná technika Ostrava-Hrabová Paskovská 288/292 72000 Ne, nepřijede.
52 Ivan Jedlík
PLACENO
1 605820959 ivan.jedlik@seznam.cz Hutnictví, Slévárenství Frýdek – Místek Vojanová 1524 73801
53 Jaroslav Jelínek

PLACENO 1 602202005 jelinek@ecoring.cz Neželezné k. Praha 6 Na Fialce II. 1692/12 163 00
54 Vladimír John Johny ANO

603866822 v.john@doradus.cz
Olomouc


55 Radomír Jurásek



773660852 11.4.65@seznam.cz Neželezné k.



56 Jan Jurga Hans
PLACENO 1 777628208 jan.jurga@trz.cz
Návsí Návsí 798 73992
57 Vladimíra Kacírová (Klinerová)




v.kacirova@seznam.cz Neželezné k.



58 Pavel Kalabza



731986150 kalabzaova@seznam.cz Hutnictví Šavrdy 3009/4 Ostrava-Bělský les 700 30
59 Josef Kamený
PLACENO
1 731608739 josef.kameny@linde.com Hutnictví, Ocelářství Srubec Pod Vrchem 655 37006
60 Josef Kaňa
PLACENO
1 774119984 jos.kana@seznam.cz MI Ostrava


61 Rostislav Káňa
PLACENO
1 776165141

Ostrava Ludvíka Podéště 1883/7 708 00
62 Robert Káňa



774700178
Hutnictví Ostrava-Petřkovice Do špice 736/23 72529
63 Oldřich Kaňok
ANO

1 905 668 2345 kanok@rogers.com Nauka a tváření Whitby 7 Blacksmith Lane Ontario,L1P1N2,Canada
64 Barbora Karaisová (Šrámová) Barča PLACENO
1 736148974 barbora.karaisova@seznam.cz Nauka a tváření Plzeň Pod Vrchem 53 312 00 Kryl..596415049.....soused, koresponďák, telefonáty….
65 Aleš Kij



603421372 Ales.kij@seznam.cz




66 Radomír Klein
PLACENO
1 602455591 radomir.klein@gmail.com Ocelářství



67 Pavel Kolek






Ostrava Slavíkova 1749/24 708 00 Koresponďák se vrátil zpět!
68 Petr Kollarčík




petr.kollarcik@email.cz
Plzeň Pálavská 1404/41 323 00
69 Ondřej Kosňovský



703142548 oksteel@seznam.cz
Buštěhrad Olivová 887 27343
70 Radan Kotásek Koty


724338024 radan.kotasek@seznam.cz
Frýdek-Místek Karla Hynka Máchy 1710 73801
71 Iva Kotulová (Kohutová)

PLACENO 1 602567362 kotulovai@seznam.cz Hutnictví, Tepelná technika Dolní Lhota
747 66
72 František Kováč Fero ANO

421905136261 roulage.fero@dkubin.sk
Dolný Kubín M.R.Štefánika 1831/46 026 01
73 Simona Krajníková (Pindurová)



728024330 krajnikova.simona@ovak.cz




74 Zdeněk Kretek

PLACENO 1 725556707 zdenek.kretek.eva@seznam.cz
Frýdek – Místek Bohuslava Martinů 2265 73801 Reakce na koresponďák !
75 Alena Kubalová (Kvítková)





Neželezné k.



76 Martin Kuběnka
ANO

602529661 martin.kubenka@esab.cz Hutnictví Ústí nad Orlicí Stavebníků 1302 56206
77 Zbyšek Kulhánek

PLACENO 1 606769686 zbysek.kulhanek@woodpaskov.com Ocelářství Vratimov U Březinek 1156 73932
78 Martin Kurowski
ANO

722054703 martin.kurowski@seznam.cz
Jablunkov/Prostějov


79 Henryk Lamacz






Třinec Jablunkovská 285 739 61
80 Petr Levý






Ostrava – Hrabůvka Aviatiků 1496 700 30
81 Břetislav Lišťák

PLACENO 1

MI Ostrava

VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s., IT Senior Project Manager
82 Michaela Lišťáková




blistak@post.cz Nauka a tváření Ostarva – Hrabůvka Krestova 1271/24 700 30
83 Otakar Litera
ANO

608731280 otakarlitera@seznam.cz
Třinec Dukelská 810

84 Jana Lokajová Loki









85 Petr Lysek
PLACENO
1 603536302 lysek@vprojekt.cz
Prostějov Belgická 3 73961
86 Zdenek Majer

PLACENO 1 774774714 zd.majer@seznam.cz MI Frýdek-Místek


87 Luboš Makarský



724338120 lubos.makarsky@aimtec.cz Hutnictví, Slévárenství



88 Pavel Maňásek Maňas



pavel.manasek@ghh-bonatrans.com
Ostrava – Poruba Kopeckého 366 702 00
89 Hana Maroszczyková (Pavelková)




maroszczykova@distep.cz



maroszczyk@tiscali.cz
90 Martin Martinov
PLACENO
1 606657916 martin.martinov@seznam.cz Hutnictví Nová Ves Nad Potokem 189 250 63
91 Michal Matějka
PLACENO
1 775257766‬ matejka.ez@volny.cz




92 Petr Matlach Maty PLACENO
1 604460688 maty96@email.cz Nauka a tváření Chomutov


93 Jitka Michaliková





MI



94 Zdeněk Mikulaj
ANO

777747244 prep@post.cz
Ostrava


95 Julius Mlynář



603542689
Hutnictví Frýdek-Místek Vojanova 1525 738 01
96 Igor Möhwald










97 Jiří Mráček



602331832 mrackova.alena@centrum.cz Hutnictví Kladno Vítězná 2956 27201
98 Ivan Mynář
PLACENO
1 774291082 ivan.mynar@seznam.cz Hutnictví, Slévárenství Praha 5 Za farou 47 15400
99 Petr Německý Něně PLACENO
1 736760777 petr.nemecky@gmail.com Nauka a tváření Praha 5 Nušlova 2296 15800
100 Pavel Novák

PLACENO 1 737224730 novak@cargonet.cz Neželezné k. Litoměřice


101 Jana Nováková (Onderková)

PLACENO 1 732884365 novakova118@seznam.cz Nauka a tváření



102 Alena Novotná (Slezáková)

PLACENO 1 608410191 novotna@asf-cz.cz Hutnictví, Koksárenství Dolní Lhota Družstevní 429 74766
103 Bořivoj Novotný

PLACENO 1 724180097 novotny.borivoj@seznam.cz Hutnictví, Slévárenství Mohelnice Vodní 254/19 78985
104 Daniela Nytrová (Luskačová)



737176003 daniela.nytrova@seznam.cz ASŘ v Hutnictví



105 Jaromír Olšovský



553 46 2003 jaromir.olsovsky@osu.cz Neželezné k.



106 Petr Otýpka Otep




Nauka a tváření Vrbka

Po mozkové mrtvici. Setkání nepotvrzeno.
107 Alena Pavelková (Adamčíková) Ája PLACENO
1 723,225,105 alena.pavelkova@centrum.cz Nauka a tváření Ostrava – Poruba


108 Vít Polcar
PLACENO
1 603459572 vit.polcar@seznam.cz Nauka a tváření Brno


109 Lukáš Pomikálek
PLACENO
1 732558051 dal.pomikalkovi@raz-dva.cz Nauka a tváření Studénka Malá Strana 679 742 13 Reakce na koresponďák !
110 Vladimír Půda





Nauka a tváření Ostrava Bulharská 1421/17 70800 591121619.....maminka
111 Vladimír Putek



602527288 putek@hypoteky-chp.cz Nauka a tváření



112 Roman Reiss Hormon PLACENO
1 774290966 roman.reiss@seznam.cz
Petřvald Malá 735 41
113 Hana Rozehnalová





Neželezné k.


Dělala v Mitalu.
114 Miloslav Růžička Růža
PLACENO 1 601316123 ruzicka.mila@seznam.cz Nauka a tváření


„ruzickam@kovosvit.cz“.....NEPLATNÁ!
115 Jiří Rybarčík Rybka
PLACENO 1 724616970 ji.ry@seznam.cz
Havířov Prachatická 436/66 73564
116 Jan Rychlík
PLACENO
1 608076301 jan@janrychlik.cz Hutnictví, Slévárenství Kolek


117 Marek Sabela




marek.sabela@post.cz




118 Miroslav Samlík

PLACENO 1 603305347 MIROSLAV.SAMLIK@gmail.com Ocelářství Bohumín Okružní 664 73581
119 Emil Schmid






Havířov


120 Dana Skokanová (Paličková)





Nauka a tváření



121 Svatopluk Skucius



728551566 skucius@tiscali.cz Hutnictví, Slévárenství Modrá Modrá 179 68706
122 Luděk Slapnička Slapňa
PLACENO 1 602582120 Ludek.Slapnicka@trz.cz Nauka a tváření Velká Dobrá Svahová 347 27361 zaplatí později – dovolená
123 Jiří Sobek

PLACENO 1 724241171 sobek1@vuhz.cz Nauka a tváření



124 Pavlina Stančíková (Hynečková)
PLACENO
1 606773343 hynula@seznam.cz Nauka a tváření Ostrava Lhotka


125 Libor Strnad



792302787 liborstrnad.ls@gmail.com Jaderná met. Staré Město 227
79201 Reakce na koresponďák !
126 Radim Supík
ANO

724777596 radimsupik@volny.cz




127 Milan Szlauer

PLACENO 1 602766749 mszlauer@formservis.cz




128 Pavel Sznapka



603538759 pavel.sznapka@seznam.cz Ekonomika



129 Dagmar Sznapková (Přibylová)



605538944 dasasznapkova@seznam.cz Ekonomika



130 Marie Szpuková Majka









131 Petr Šándor



604658985
Hutnictví Ostrava-Hrabůvka Klegova 968/14 700 30
132 Radovan Šlégl Šlu Šlu
PLACENO 1 605728923 slegl.radovan@gmail.com
Jirkov U Sauny 1532 431 11
133 Jiří Štefka



776575979 j.stefka@centrum.cz Hutnictví Ostrava-Moravská Ostrava Varenská 2948/2 702 00
134 Radim Šupík






Ostrava Ladislava Hosáka 998/7 700 30
135 Ilona Tauschová (Tichá)



724602245 itauschova@csas.cz



Muž po mozkové příhodě. Nemůže přijet!
136 Libor Téma



724777231 ltema@seznam.cz
Dětmarovice


137 Miloš Tibitancl Tibík PLACENO
1 733152685 tibitancl.m@seznam.cz Hutnictví, Slévárenství



138 Regína Tichánková (Bujasová)



558605414 r.tichankova@seznam.cz Ekonomika



139 Ivo Tomášek



602754139
Hutnictví Ostrava-Radvanice U lípy 27/1161

140 Petr Tomečka
ANO

602378345 petr.tomecka@tpv-tech.com Tepelná technika Valašské Meziříčí U Apolla 801

141 Petr Tomis
PLACENO
1 724341159 petr.tomis@vitkovicesteel.com




142 Tomáš Uher



604866188
Hutnictví Ostrava-Bělský les L.Hosáka 995/1 700 30
143 Radan Ustrnul
ANO

724643352 radan.ustrnul@trz.cz Hutnictví, Slévárenství Ostrava – Hrabůvka Klegova 965/8

144 Petr Váberer Duty


702206074 petr.vaberer@constellium.com Nauka a tváření Děčín Na Výšinách 1597/61
Nepojede, dovolená s rodinou.
145 Lenka Valičková (Blažková)



604260738 lenka.valickova@mmvyzkum.cz Neželezné k.



146 Šárka Válková





MI Stará Bělá


147 Jarmil Vašek



602574007 jarmil.vasek@seznam.cz
Frýdek – Místek V. Martinka 2008 73801
148 Zdeněk Vašek



606774317 vasezde@centrum.cz MI Václavovice

ArcelorMittal Ostrava
149 Jan Vašut Bembel ANO

605810128 jan.vasut@trz.cz Tepelná technika



150 Radim Vávra



603840800
Hutnictví Frýdek-Místek J.Suka 1754 738 02
151 Irena Vavrečková



776049649 irenavavreckova@seznam.cz Neželezné k.


Opustila NAM systém, a.s. - kontakt není!
152 Jitka Veselá (Michalíková)



737 66 85 10 jves@post.cz




153 Robert Volný Ruby
PLACENO 1 777691270 info@pensionjizdarna.cz MI Morávka Morávka 232 739 05
154 Pavol Vraniak
ANO

421903534360 jojo74@post.sk




155 Petr Wojnar




p.wojnar@seznam.cz
Třinec

Ne, nepřijede.
156 Mojmír Zatloukal






Frýdek – Místek 28.10.1792 738 01
157 Jiří Zýka Bzuk
PLACENO 1 724624582 j.zyka@llbg.com Tepelná technika



158 Petr Zýma

PLACENO 1 603808739 petr.zyma@rb.cz Tepelná technika Smečno Hrdlívská 510 27305
159












160












161 Abonenti = 66










162












163












 

Objednávkový formulář