Hledání ve vzorníku
Zadejte RAL, NCS, obecný popis barvy nebo kód či název hledaného povrchu.

SIBU

Luxusní povrchy dekoračních fólií s výrazným designem.

SIBU lze přímo lepit na stěny, nábytek a podobně. Aplikace je velmi jednoduchá. Lepidlo je již naředěné a dodává se včetně aplikačního hřebenu. Práci s fóliemi zvládne v podstatě kdokoli!

Na mnoha obrázcích si projděte jednotlivé realizace a použití. Jelikož se jedná o plast, je zde podstatně nižší tahová síla materiálu než vykazují HPL vysokotlaké lamináty. U lepení Sibu není nutné používat protitah. Pouze se nesmí nechat rubová strana difuzně otevřená (platí pro MDF, DTD, HDF a pod.). 

Možno objednat bez lepidla (NA), nebo se samolepícím povrchem (SA) - vysoká přilnavá síla - 3M samolepící folie (vertikální použití). Pro lepení na stropy je zapotřebí používat kvalitní lepidlo Sibukle. Lepidlo se dodává již naředěné včetně aplikačního hřebenu. Dekorační fólie lze řezat běžným odlamovacím nožem. Níže naleznete designové řady s jednotlivými dekory, technické informace i videa s návody na zpracování (řezání, lepení).

Převažující rozměry desek: 2600 x 1000 x 1 mm, Akryláty (AC Acrylik Line): 2600 x 1000 x 1 mm, 2690 x 1220 x 1,2 mm.

Použité vzorky pro prezentaci byly ve formátu: 290 x 180 mm. 

SIBU - dekorační fólie jsou nově přesunuty na níže uvedený web s dekoračními materiály. Proklik zde: www.laminat4u.cz/dekoracni-materialy-diy/sibu-dekoracni-folie/