O nás... s vášní pro kvalitní materiály

V oblasti výroby nábytku, navrhování interiérů se pohybuji více jak 25 let. První zkušenosti v oboru jsem získával na stavbě Národního divadla (1981 - 1983). Na této prestižní státní zakázce jsem pracoval s těmi nejlepšími mistry svého oboru. Několik let jsem pracoval na zakázkovém nábytku. Po vystudování techniky jsem si otevřel zpracovatelský provoz a dodávali jsme 3 roky materiál pro IKEA. V dalších letech jsem provoz rozšířil o finální výrobu nábytku a interiérů. Ve výrobě jsme se vždy snažili uplatňovat převážně kvalitní materiály. Specializovali jsme se na koncové klienty, pro které stavební firmy v ČR realizovaly rodinné domky - dřevostaby. Záběr naší výroby byl velmi rozsáhlý. Připravili jsme návrh interiéru, vyrobili jej a namontovali. Jednalo se o kuchyňské linky, předsíňové stěny, obytné stěny, židle, dveře, schody, postele a další prvky. Navrhovali jsme a dodávali také celky: restaurace, lékárny, kanceláře, prodejny,.... Například kompletní návrh interiéru kanceláři i s výrobou francouzských dveří, obložení stěn atd. pro firmu LUX (Praha 6). Opět od návrhu až po realizaci jsme dodali např. interiér restaurace Trilobit (Praha 1). Kuchyně a kanceláře jsme také dodávali i do zahraničí (SRN, Švédsko). 

Dnes všechny tyto léty nabyté znalosti jsme schopni využít ve Váš prospěch!

  • Zajistíme odbornou pomoc s návrhy interiérů. Máme možnosti zaměřit interiér systémem 3D. Zlepší se tím vizualizace a hlavně se urychlí čas potřebný pro výrobu. Toto zaměření pak je přímo nahráno do výrobních technologií!  Pro větší rozsah máme k dispozici i mnoho partnerů z řad architektů a designerů. 
  • Poradíme s vhodným výběrem materiálu a dodáme jej. 
  • Máme za sebou i další, léty prověřené partnery, připravené se Vám věnovat:  dodavatele osvětlení, podlahových systémů, bytového textilu.
  • Pomůžeme Vám také s realizací Vašeho interiéru. Známe mnoho námi ověřených zpracovatelských firem po celé České republice. 

 

Nás se můžete v rámci oboru zeptat opravdu na cokoli!                        

      

 

 

 

 

 

 

Objednávkový formulář