Archiv Elektronického zpravodaje

11. 10. 2009

Vážení obchodní přátelé,

 

ozývám se Vám po delší době, za což se omlouvám. Chvilku trvalo, než jsem pro Vás připravil prezentaci HPL v rozsahu, který se blíží mým představám. Prezentaci naleznete na: www.laminatyprotruhlare.cz

Věřím, že Vám Vaši práci v mnohém ulehčí. Na stránky jsem opět umístil, pro rychlou orientaci, základní popisy  výrobců dodávaných laminátů s jejich charakteristikami (ABET Laminati, Lamicolor, Polyrey, Homapal).

Na základě Vašich podnětných připomínek, je zde nově k prohlédnutí v podstatě kompletní kolekce fa ABET Laminati. To vše v reálných barvách! Taktéž je zde nově umístěn základní ceník materiálů fa ABET  Laminati.

Můžete si tedy velice pohodlně udělat vlastní představy o svých realizacích a následně provést i kalkulace. Věřím, že tuto možnost ocení i Vaši klienti, kdy jim můžete obratem ukázat jakýkoli dekor v reálné barvě a povrchu.

Jsou zde také umístěna videa charakterizující výrobní postup lepení HPL polychlopropylenovým lepidlem bez použití lisu, která mnozí z vás již znají. V této sekci je umístěn taktéž prolink na objednávku výše uvedeného lepidla.

 

Pokud by jste požadovali katalog Abet Laminati ve fyzické podobě. Není v tom problém. Počítejte však prosím se zpoplatněním ve výši 500,- (bez DPH). 

 

O dalších novinkách Vás budu průběžně informovat.

 

S pozdravem Petr Německý


kancelář:
Nušlova 2296, Praha 5, 158 00
e-mail:  nemecky.p@volny.cz
tel.: +420 736 760 777

 

 

Objednávkový formulář