Archiv Elektronického zpravodaje

14. 5. 2010

Vážení obchodní přátelé,

dovolte mi abych Vás informoval o novinkách na našich stránkách. Dokončili jsme doplnění kolekce laminátů značky Polyrey. Tímto rozšiřujeme nabídku o dalších cca 280 dekorů. U každého dekoru je popsaný povrch, ve kterém se dodává: www.laminatyprotruhlare.cz/polyrey/default.aspx V sekci "Ke stažení" naleznete nově doplněné technické info o kolekci a ceník. Porovnejte si naše ceny. Budete mile překvapeni.

Na stránkách také naleznete nový ceník fa ABET Laminati. Bohužel i ti nejlevnější na trhu musí čas od času reagovat na růst cen papíru a chemických komponent na světových trzích. 

Dále Vás chceme upozornit na zcela ojedinělou možnost zakoupení vzorkovníků celého výrobního programu  fa ABET Laminati ve velikosti vzorků 125 x 80 mm za 1000,- Kč (bez DPH). Jelikož se na příští rok očekává obměna kolekce, uvolnil výrobce tyto vzorkovníky původně určené pro potřeby výrobního závodu. My jsme získali  k dispozici doslova pár kusů těchto kompletních sad! Vypovídající schopnost těchto vzorků je opravdu něco jiného....

Zaznamenáváme více a více spokojených klientů se působem lepení HPL bez lisu, pomocí kontaktního lepidla Bostik 1517:  www.laminatyprotruhlare.cz/lepidlo-bostik/bostik-1517-r-lepidlo-pro-lepeni-hpl-dyhy.aspx   Po zatvrdnutí bez vůně a zápachu.  Kvalita a kreativita HPL povrchů na Vašich výrobcích se tak dostává  k dalším zákazníkům!

Zbožím zavážíme celou ČR i klienty na Slovensko. Vždy napřímo bez zbytečného překládání a tím zvyšování cen! 

Za naši firmu Vám přeji mnoho úspěchů!

S pozdravem P. Německý

 

 

 

 

Objednávkový formulář