Archiv Elektronického zpravodaje

17. 9. 2017

 Dobrý den,

rádi bychom Vás informovali o cenové akci na vynikající SM polymerní tmel - lepidlo pro interiér i exteriér:   Bostik SUPERFIX EXTREM

Pokud jej vyzkoušíte, získáte trvalého pomocníka na řešení mnoha problémů s lepením a těsněním ve vašem profesním i soukromém životě.

Lepí kámen, cihly, beton, dlažby, tvrdé plasty (nárazníky aut, plast u zpětných zrcátek...), kovy, dřevo, kompaktní desky,....lepí pod vodou! Mezní teplota pro venkovní aplikace je 5°C. Po nalepení trvale odolává teplotnímu rozmezí: od -40°C do 120°C!

Od spokojených zákazníků namátkou uvádíme některé z jejich realizací: oprava fólie v bazénu pod vodou, oprava popraskaných spár v betonové podlaze garážového domu (již několik let se po nich jezdí), zatmelení roubené chalupy - přechod mezi trámy a podezdívkou, opravy stěn - náhrada za mnohdy komplikované sádrování.. autoservisy - opravy plastových částí karoserií, upevnění zvukových izolací, lepení sedadel,... řemeslníci - rychlé opravy dlažby, lepení prahů, rychlé opravy prasklých vodovodních systémů - atypické sifony, opravy stěn,..truhláři - lepení kompaktních desek na kuchyňské korpusy, lepení dřezů, montážní opravy,...

Z výrazných vlastností vybíráme: lepí pod vodou,  rozměrově stálý (minimální smrštění <3%),  extrémně pevný (250N/cm²) a přitom trvale pružný spoj, bez obsahu rozpouštědel,  bez izokyanátů, bez silikonu, je přetíratelné (dle DIN 52452, část 4) !  Lehce se vytlačuje z pistole oproti polyuretanovým lepidlům, netuhne ihned za tryskou. Okamžitá pevnost je 270 kg/1m2. Po plném vytvrzení má pevnost vyšší než 300 tun/1m2!!!

Více informací a produktová videa naleznete na: www.laminatyprotruhlare.cz/lepidla/bostik/superfix-xtrem.aspx

Lepidlo je v akci: 120 kč/1 kartuše (balení po 12 ks). Cena za balení je: 1.440,- Kč (bez DPH), bez dopravy.

Ať se daří Vaší práci.

S pozdravem Petr Německý.

 

 

Objednávkový formulář