Archiv Elektronického zpravodaje

11. 10. 2015

Dobrý den,

máte vzhledem k blížící se zimě pouze několik posledních týdnů na venkovní lepení, utěsňování spár přechodů mezi materiály. V interiéru pak můžete pokračovat po celý rok! 

Po letech testování neznáme nic lepšího než tmel - lepidlo:  Bostik Super FIX!

Pokud jej vyzkoušíte, získáte trvalého pomocníka na řešení mnoha problémů s lepením a těsněním ve vašem profesním i soukromém životě.

Lepí kámen, cihly, beton, dlažby, tvrdé plasty (nárazníky aut, plast u zpětných zrcátek...), kovy, dřevo, kompaktní desky,....lepí pod vodou! Mezní teplota pro venkovní aplikace je 5°C. Trvale pak odolává teplotnímu rozmezí: od -40°C do 100°C. 

Od spokojených zákazníků namátkou uvádíme některé z jejich realizací: oprava fólie v bazénu pod vodou, oprava popraskaných spár v betonové podlaze garážového domu (již několik let se po nich jezdí), zatmelení roubené chalupy - přechod mezi trámy a podezdívkou,.. autoservisy - opravy plastových částí karoserií, upevnění zvukových izolací, lepení sedadel,... řemeslníci - rychlé opravy dlažby, lepení prahů, rychlé opravy prasklých vodovodních systémů - atypické sifony,..truhláři - lepení kompaktních desek na kuchyňské korpusy, lepení dřezů, montážní opravy,...

Z výrazných vlastností vybíráme: lepí pod vodou,  rozměrově stálý (minimální smrštění <3%),  extrémně pevný (250N/cm²) a přitom pružný spoj, bez obsahu rozpouštědel, izokyanátů, silikonu, je přetíratelný (dle DIN 52452, část 4) !

Více informací na: www.laminatyprotruhlare.cz/lepidla/bostik/super-fix.aspx

Ať se daří Vaší práci.

S pozdravem Petr Německý.

 

Objednávkový formulář