Archiv Elektronického zpravodaje

29. 5. 2013

                                                                                                          

Dobrý den Vážení obchodní přátelé,

dnes bychom Vás informovali o zásadním rozšíření naší nabídky vysokotlakých laminátů. Formica je největší výrobce HPL vysokotlakých laminátů na světě. Formica je zajímavá předně svou šíří nabídky, variabilitou rozměrů, povrchů a struktur. Velmi rozsáhlá je řada unibarev Color. Formica se nespokojí jen s běžnou unibarvou v lesku či matu. Formica často unibarvy spojuje s několika typy plastického prolisování povrchu řady: Rigato, MicroDot, Sculpted. Řada plně probarvených HPL: ColorCore je také částečně plastická - tečky MicroDot.

Doors range - řada pro výrobce dveří. Ti zde u Formica jistě ocení rozsáhlou nabídku HPL ve výhodných dveřních formátech: 2150 x 950, 2150 x 1350 - výběr, 2350 x 1300 (mm).

Velký je zde i výběr dekoračních kovolaminátů - DecoMetal.

Řada Unilin MFC range, to jsou dekorační fólie již nalisované na DTD. Ke každému dekoru Unilin (LTD) je možno objednat i identický dekor v HPL!  Lze tak mnoho zakázek zkombinovat a použít vždy vhodný materiál dle požadovaných vlastností. A to vše za ceny, které Vás potěší!

Katalogy HPL Formica jsou již na cestě k nám! Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro Vás.

Ucelenou kolekci můžete shlédnout zde: www.laminatyprotruhlare.cz/formica/default.aspx

PS. Jsme rádi, že Vás potěšila probíhající prodejní akce z minulého zpravodaje - rozprodej přebytků produkce. Také děkujeme za realizované prodeje.

S pozdravem Petr Německý.

 

Objednávkový formulář