Superfix Xtrem

Superfix XTREM nabízí extrémní přilnavost k téměř libovolnému materiálu ve vnitřním i venkovním prostředí. Díky technologii SMP, jej můžete dokonce nanášet i na slabě vlhký podklad! Po slepení vzniká trvale elastický spoj s mimořádnou počáteční přilnavostí a extrémní konečnou pevností. Lepit možno: cihly, obklady, kámen, dřevo, kov - ocel, pozink, HPL kompaktní desky, polystyren, PVC, keramiku, sklo, epoxidové pryskyřice, polyester, lakované dřevo.....Lepidlo neobahuje rozpouštědla a izokyanáty. Velmi dobře odolává UV záření a povětrnostním vlivům. Nepůsobí korozivně a dobře se snáší s nátěry. Teplotní odolnost pružného spoje (po vyzrání) je od - 40 °C do + 100 °C.
 
Poměrně snadno se vytlačuje z kartuše. Po povolení tlaku pístu (vytlačovací pistole)  již z kartuše samovolně nevytéká! Otevřená doba po několik desítek vteřin dovolí přesně umístit slepované dílce.
 
Přesvědčte se o síle a přilnavosti lepidla Superfix Xtrem!
Počáteční pevnost je: až 270 kg/1m2!
Konečná pevnost je: až 370 kg/10 cm2!
Podívejte se na všechna 3 prezentační videa (nenechte se zmást označením - pro španělský a finský trh je používáno jiné) :www.youtube.com/watch , www.youtube.com/watch   a zde: www.youtube.com/watch
 
 
Pro spuštění videa je nutný nainstalovaný přehrávač Adobe Flash Player.Superfix_Xtrem Superfix_Xtrem
Superfix_Xtrem
Soubory ke stažení
 

Objednávkový formulář