Stroje Blue Max

Postupte do první ligy! Vyrábějte své zakázky sériovým modelem výroby! Získáte tím vyšší kvalitu produkce, vyšší rychlost, omezení chybovosti. Opakovaně jste schopni  dosahovat přesné produkce. Kterýkoli korpus je přesný, police se již nehoupou, výsuvy jsou ve vodováze atd... 

Rádi bychom Vám zde představili 5 stupňů Vrtacích a lisovacích strojů firmy Hettich. Uvedli jsme zde pro Vaši lepší orientaci základní rozdíly jednotlivého vybavení a  konkrétní výrobní možnosti každé sestavy. Převratnou novinkou je systém výměnných vrtacích hlav. Zrychlila se tím práce, odpadlo zdlouhavé nasazování jednotlivých vrtáků v pouzrech a opětovné ucpávání nevyužitých otvorů. Často též docházelo k chybám záměny vrtáků levé - pravé. Rázový ofuk plochy dílce po vrtání, u předešlé generace strojů, byl zde nahrazen poměrně přesným odsávacím ramenem. Vylepšená byla i samotná konstrukce stroje. Do výroby bylo zavedeno více typů pro lepší pokrytí požadavků klientely. Každý stroj lze osadit sadami přesných dorazů a laserem pro individuální práci. 

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně strojů Blue Max Hettich neváhejte nás kontaktovat.

  

Basic Basic
Basic
"fix" Stroj je v pevném postavení. Základní varianta. I na ní však lze plně zpracovat korpus (rastr 32, závěsy, VB spojovací kování, atd. Není zde možné použít vrtací hlavy otočné o 90 st. Horizontální vrtání - volitelná možnost.
Basic Plus Basic Plus
Basic Plus
"dopředu" Stroj má možný dopředný pohyb o: 550 mm seřízení LCD - displejem pro přesné nastavení polohy. Přídavné možnosti seřízení pro snadnější opracování dílců. Horizontální vrtání - volitelná možnost.
Advanced Advanced
Advanced
"stranový pohyb stroje" Stroj se pohybuje do stran nad pracovním stolem díky ručnímu otočnému mechanismu. Velký pracovní stůl pro stranové seřízení o 2250 mm vůči stroji. Téměř bez nutnosti manipulace s dílci. Otočný individuálně nastavený profil s pevnými dorazy pro 4 různá základní nastavení. LCD - displej pro přesné polohování při vrtání. Nemá dopředný pohyb. Stroj musí být umístěn minimálně 1m od stěny. K zadní části stroje musí být přístup pro variabilní nastavení profilu s pevnými dorazy. Díky tomuto otočnému profilu se ještě násobí variabilnost použití stroje! Horizontální vrtání - volitelná možnost.
Advanced Plus Advanced Plus
Advanced Plus
"stranový a dopředný pohyb" Stroj se pohybuje dopředu a do stran díky ručnímu, otočnému mechanizmu. Pokud pomineme automatický pohyb u verze Professional, má tato verze vynikající poměr cena/ funkčnost. Stroj Advanced Plus může být osazen 5-ti vřetenovou horizontální vrtací hlavou. Stroj musí být umístěn minimálně 1m od stěny. K zadní části stroje musí být přístup pro variabilní nastavení profilu s pevnými dorazy. Díky tomuto otočnému profilu se ještě násobí variabilnost použití stroje! Horizontální vrtání - volitelná možnost.
Profesisional Profesisional
Profesisional
Pneumatický pohon pro pohyb do stran. Stroj Professional může být (také jako ostatní stroje) osazen 5-ti vřetenovou horizontální vrtací hlavou. Stroj musí být umístěn minimálně 1m od stěny. K zadní části stroje musí být přístup pro variabilní nastavení profilu s pevnými dorazy. Díky tomuto otočnému profilu se ještě násobí variabilnost použití stroje!
 

Objednávkový formulář