HPL lepené na nosičích

Rozšiřujeme možnost dodávání vysokotlakých laminátů - HPL od firmy ABET laminati již nalepených na různých druzích nosičů (podkladové desky). V tomto programu je možný individuální přístup. Vyberete si HPL z kolekce ABET Laminati. Vyberete si nosič (DTD, MDF, LDTD,...) a jeho vlastnosti (vodovzdornost, nehořlavost, atd.) vyberete si konečnou tloušťku  a my Vám je necháme do 14 dní průmyslově zalisovat. Pozor: Vzhledem k tomu že se jedná o lepený panel v různé tlouškové skladbě materiálu, je konečná tl. orientačně uváděná  na celé mm. Například při lepení: HPL 0,9 mm /DTD 16 mm/ HPL 0,9 mm je konečmá tloušťka panelu v rozmezí: 18 až 18,3 mm. Uvádíme pak tl. 18 mm!

Dodávka materiálu, z této zakázkové výroby, je dle možností přepravy 3 až 4 týden od závazné objednávky, kryté nevratným rezervačním poplatkem (pokud je dekor dočasně vyprodán, bude dodací lhůta upřesněna). Možno dodávat jednotlivé kusy desek pro zakázkovou výrobu, tak i paletové objemy pro větší zakázky či sériovou výrobu. Jedná se o průmyslové zpracování s vysokou kvalitou nalepeného povrchu. 

Formáty: Standard: 3050 x 1300 x vybraná přibližná tloušťka (mm). Ostatní formáty jsou na vyžádání.

Nosiče: Standardní nosiče - MDF, VMDF (vodovzdorná MDF), DTD. Ostatní nosiče: Překližka, Laťovka, a pod. jsou možné, neváhejte zavolat!

MDF:  tl. 10 mm....................použití pro kabinky, obklady stěn, zádové desky u kuchyní, dělící příčky (např. u toalet) a podobně.

DTD: tl. 10 mm,  18 mm........konstrukční materiál pro výrobu nábytku, desky stolů, kabinky (šatní, toalety), dvířkovina,....atd.

Lepení: 1D/protitah................ dekorační HPL na lícové straně. Protitah na rubu nosné desky.

            2D.............................dekorační HPL lepená oboustranně na nosné desce.

 Pokud máte zájem o jakýkoli jiný nosič, specifické vlastnosti nosiče či tloušťku, neváhejte nás kontaktovat.   

 

HPL již  nalepené na DTD HPL již nalepené na DTD
HPL již nalepené na DTD
HPL desky na nosičích HPL desky na nosičích
HPL desky na nosičích
HPL desky na nosičích HPL desky na nosičích
HPL desky na nosičích
HPL desky na nosičích HPL desky na nosičích
HPL desky na nosičích
Soubory ke stažení
 

Objednávkový formulář